View e-Privacy Directive Documents

Sport

Hrženjak i Rogoz na 15. Otvorenom Prvenstvu Hrvatske do 12 godina

Đurđevac - Sport

Hrzenjak Rogoz 2017 001KK Mladost u suradnji s KK Križevcima od 15. do 18.06.2017. nastupili su na 15. Otvorenom Prvenstvu Hrvatske za dječake rođene 2005. godište i mlađe. Iz našeg kluba nastupili su Petar Rogoz i Andrija Hrženjak dok je pomoćni trener bio Ivan Đuroci. U ta četiri dana kroz dvoranu u Dubravi procirkuliralo je 56 ekipa s gotovo 800 djece. Upravo zavidna brojka prijavljenih ekipa govori koliko je kvalitetna završnica Prvenstva Hrvatske u tom godištu.

KK Mladost na tradicionalnom 8. turniru Mladih nada osvojila 2. mjesto

8 turnir mladih nada 01U Molvama je danas završio tradicionalni 8. Turnir Mladih nada, dječaka rođenih 2005 god. i mlađi. Nakon dvije pobjede u skupini protiv KK Bistra (Molve) i KK Koprivnica naši košarkaši plasirali su se u finale i borbu za 1. mjesto.  KK Međimurje iz Čakovca je u napetoj utakmici finala teškom mukom zasluženo pobijedila ekipu KK Mladosti iz Đurđevca, pa je tako 2. mjesto pripalo Đurđevčanima. Treće mjesto pripalo je ekipi Grafičara iz Ludbrega dok je ekipa Koprivnice završila na četvrtom mjestu.

ALL STAR 2017 utakmica Međužupanijske Lige dječaka M-12

All stars Krizevci 2017 001U subotu je u Križevcima u dvorani OŠ odigrana ALL STAR utakmica Međužupanijske Lige dječaka rođenih 2005. i mlađi (M-12). Selekciju ALL STAR vodio je trener Ivan Đuroci, a od naših igrača nastupili su Andrija Hrženjak, Petar Rogoz, Antun Marić i Vedran Stanešić. Plaketu za najboljeg u šutiranju slobodnih bacanja na ALL STAR utakmici dobio je Petar Rogoz (KK Mladost, Đurđevac). Najboljim igračem ALL STAR utakmice proglašen je Mario Matoić (KK Križevci, Križevci) kojemu je uručena i pripadajuća plaketa.

Ivan Juričić prvak Balkana

Istanbul 01Članovi Karate kluba Đurđevac, Ivan Juričić i Niko Marović, sudjelovali su kao članovi Hrvatske dječje karate reprezentacije ovaj vikend na Balkanskom prvenstvu u karateu za djecu koje se održalo u Turskoj u gradu Istanbulu, a na kojem je nastupilo 711 najboljih natjecatelja iz 11 država. Ivan Juričić nastupio je u subotu i u 4 borbe redom je pobijedio natjecatelja iz Turske 1:0, Bosne i Hercegovine 1:0, Srbije 2:1 i u finalnom meču je pobijedio 3:0 još jednog natjecatelja iz BIH te se time okitio titulom prvaka Balkana.

Dva vikenda tri natjecanja - vrhunski rezultati se samo nižu

Austrija 01U protekla dva vikenda natjecatelji našeg kluba nastupili su na tri natjecanja. U subotu 06.05.2017. u Sisku se u organizaciji Karate kluba Tigar Sisak održao 6. Memorijalni turnir Igor Malek na kojem je nastupilo 281 natjecatelj iz 33 kluba i 2 države. Na ovom natjecanju Karate klub Đurđevac osvojio je drugo mjesto u ukupnom poretku sa 6 zlatnih, 3 srebrne i 2 brončane. Najbolji na ovom natjecanju bili su Ema i Ivan Juričić koji su svaki osvojili po dvije zlatne medalje u dvije kategorije te Ema Čorba i Domagoj Kesak koji su također osvojili zlatne medalje.