• EU e-Privacy Directive

View e-Privacy Directive Documents

NK Vinogradar : NK Bilogorac 2:2

Čepelovac - Sport

grb_nk_bilogoracPrvo kolo proljetnog djela prvenstva donijelo je igračima Bilogorca i prvo, teško gostovanja na uvijek ˝vatrenom˝ terenu u Čepelovcu. Utakmica kakva se i očekivala pomalo je dobivala obrise od početka sa dosta žestokih startova domaćina i propusta suca da igru smiri sa par kartona. Opet su od početka utakmice najjače oružje gostiju bili prekidi koji su zadavali dosta poteškoća domaćoj obrani. Iz jednog takvog prekida odbijena lopta dolazi do Posavec Valenta koji dijagonalom pronalazi Kolaric Ivana na desnom kutu kaznenog prostora, a ovaj preciznim udarcem pod samu gredu dovodi goste u prednost u 28 minuti utakmice.

Upravo najjaće oružje Bilogorca iskoristili su domaćini kada je iz jednog ˝skraćenog kornera˝ lopta došla do napadača Vinogradara koji se u gužvi najbolje snašao i sa par metara matirao golmana, te opet doveo utakmicu na sami početak. Sa tim rezultatom se odišlo na odmor.

Drugo poluvrijeme igrači Bilogorca su ušli agresivnije u igru i sa nekoliko prilika zaprijetili domaćem golmanu, a jednu stopostotnu šansu nisu iskoristili u 60 minuti utakmice. Nakon par minuta snalažljivošću su gosti brzo izveli prekršaj, gdje je Kolaric Marko uposlio Kolaric Ivana, a ovaj sam izašao pred domaćeg vratara i preciznim udarcem opet doveo Bilogorac do prednosti u 67 minuti. Tada slijedi pritisak domaćina, što u igri, a još više sa strane na suce utakmice koji su na kraju podlegli atmosferi i jedan duel u kaznenom prostoru gostiju procjenili kao najstrožu kaznu u 90 minuti. Domaćin je realizirao kazneni udarac i izjednačio rezultat nakon čega je glavni sudac završio utakmicu.

Pogled na samu utakmicu punu propusta od strane sudaca i više prilika gostiju daje razloga igračima Bilogorca da žale za ispuštena 2 boda i priliku da povećaju vodstvo na tablici.
U razgovoru sa kapetanom gostiju Kurtić Ivanom i najboljim igračem susreta Kolaric Ivanom doznali smo da su očekivanja bila puno veća od krajnjeg rezultata. Donosimo vam i njihove izjave.

Kolaric Ivan – ˝Utakmica je bila baš onakva kakvu smo očekivali, sa bezbroj grešaka sudaca i pomaganja domaćinu da izvuće minimalno neodlučeni rezultat. Obadva puta smo vodili i na kraju ispustili ta tri boda u 90 minuti iz, u najmanju ruku sumnjivog penala, a puno vidljiviji penal nije suđen za nas sredinom drugog poluvremena zbog, kako je rekao glavni sudac, puštanja prednosti što je nedopustivo˝.

Kurtić Ivan – ˝Znali smo gdje dolazimo i da će biti vatreno, da će pritisak na suca od strane domačina biti velik. Da bi ste ovdje pobjedili morate biti 3 – 4 klase bolji i napraviti veliku prednost da sva navlačenja sudaca za domačina mogu pasti u vodu. Imali smo tu prednost dva put i nažalost izgubili je u 90 minuti zbog kaznenog udarca koji se očigledno čekao do kraja utakmice da se dosudi. Čestitam svojim igračima na borbenosti i pokušat čemo ova dva ispuštena boda nadoknaditi u sljedečim utakmicama˝.