Četvrtak, Rujan 21, 2017

H18

Poruka
 • EU e-Privacy Directive

  Djurdjevac.eu koristi kolacice za pruzanje boljeg korisnickog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglasavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vasem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice djurdjevac.eu slazete se sa koristenjem kolacica. Za nastavak pregleda i koristenja web stranice kliknite na "Slazem se".

  View e-Privacy Directive Documents

Priopćenje oporbe: Đurđevac, NAŠ Grad!

Đurđevac - Politika

stajaliste bus 2011 001Nakon što je posljednja sjednica Gradskog vijeća Grada Đurđevca održana po hitnoj proceduri te isto tako hitno završila, oporbeni članovi Gradskog vijeća podnijeli su zahtjev predsjedniku Gradskog vijeća za njezinim ponavljanjem. Osim novog zaduženja grada za 6 milijuna kuna traže i argumentiranu raspravu oko nalaza Državne revizije. U prilogu pročitajte njihovo priopćenje i službeni zapisnik sa te sjednice koja je trajala 16 minuta.

 


 

 

Đurđevac, NAŠ Grad!

 

21. sjednicu Gradskog vijeća grada Đurđevca g. Lacković je ubrzano održao. Istog dana kada ju je i sazvao. Bez članova oporbe, bez novinara i svega 16 minuta dugo!

Sada znamo zašto: na toj sjednici je, samo za ovu godinu, povećao zaduženje Grada sa 6 milijuna kuna na rekordnih 12 milijuna kuna! Budući da se radi o presudnoj temi za budućnost Grada, prvi puta se usuglasila cijela oporba i traži ponovno održavanje 21. sjednice Gradskog vijeća, zbog čega smo podnijeli zahtjev za njeno ponavljanje predsjedniku Gradskog vijeća.

Ujedinjena oporba opravdano traži objašnjenje za katastrofalan nalaz poslovanja na koji upozorava i izvještaj Državne revizije. Građani Đurđevca imaju pravo na ozbiljnu diskusiju o svojoj budućnosti. Oni imaju pravo da sve točke budu predmet ozbiljne rasprave na Vijeću. Jedinstvena oporba sastavljena od HDZ-a, SDP-a, HNS-a, (HNS, HSS, HSU) ne dozvoljava g. Lackoviću da obmanjuje javnost, sakriva činjenice i da javno ismijava zaduženja koja nadolazećim naraštajima Picoka priređuje!

Ovo nije privatan Grad g. Lackovića! Ovo je naš Grad. Đurđevac zaslužuje bolju budućnost!

Oporba grada Đurđevca

 

Share on Facebook
comments

Nemate dozvolu za unos komentara.
Morate se prijaviti na stranice ili registrirati.
Za registraciju - u gornjem meniju, klik na "Registracija".
Nakon registracije na vrhu stranice, desno, klik na "Prijava".

Povijesno-kulturni sadržaj

Podravske širine

Župa svetog Jurja mučenika u Đurđevcu

 • Svete mise od 09.07.2017. - 16.07.2017. Nedjelja, 09. 07. 2017. – 14. NEDJELJA KROZ GODINU           10:00 – ŽUPNA; Marija i Đuro, Marija i Ivan Janči           10:00 – KRŠTENJE...
 • Glasnik župe svetog Jurja br. 201/17 Br. 201/17*09.07.2017.*14. NEDJELJA KROZ GODINU     „U ono vrijeme reče Isus: Slavim te, Oče, Gospodaru neba i zemlje, što si ovo sakrio od mudrih i umnih, a objavio malenima. Da,...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Oglašavanje na portalu

Oglasavanje2013

Na stranicama je

Trenutno aktivnih Gostiju: 629 
 
Copyright © 2017 Đurđevac - Rooster.City. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..