Četvrtak, Kolovoz 17, 2017

H18

Poruka
 • EU e-Privacy Directive

  Djurdjevac.eu koristi kolacice za pruzanje boljeg korisnickog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglasavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfigurirati u vasem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice djurdjevac.eu slazete se sa koristenjem kolacica. Za nastavak pregleda i koristenja web stranice kliknite na "Slazem se".

  View e-Privacy Directive Documents

Dva vikenda tri natjecanja - vrhunski rezultati se samo nižu

Đurđevac - Sport

Austrija 01U protekla dva vikenda natjecatelji našeg kluba nastupili su na tri natjecanja. U subotu 06.05.2017. u Sisku se u organizaciji Karate kluba Tigar Sisak održao 6. Memorijalni turnir Igor Malek na kojem je nastupilo 281 natjecatelj iz 33 kluba i 2 države. Na ovom natjecanju Karate klub Đurđevac osvojio je drugo mjesto u ukupnom poretku sa 6 zlatnih, 3 srebrne i 2 brončane. Najbolji na ovom natjecanju bili su Ema i Ivan Juričić koji su svaki osvojili po dvije zlatne medalje u dvije kategorije te Ema Čorba i Domagoj Kesak koji su također osvojili zlatne medalje.

 


 

Srebrne Medalje osvojili su Mateja Prevedan, Hrvoić Lana i Marović Niko dok su brončane osvojili Jakob Đebro i Jurica Švraka. Sudjelovali su još Lorena Čorba i Sonja Turčić.

Sljedeći vikend 13.05.2017. nastupili smo sa našim najboljim natjecateljima na velikom međunarodnom turniru EUROCUP AUSTRIA koji se održao u Austriji u prekrasnom gradiću Zell am See na kojem je nastupilo 1020 natjecatelja iz 102 kluba i 23 države. U ukupnom poretku zauzeli smo visoko 14. mjesto od 102 kluba osvojivši 2 zlatne i 3 brončane medalje.

Konkurencija na ovom turniru je bila jedna od boljih na koju smo naišli ali mi smo pokazali da smo i za ovo natjecanje bili spremni.

Zlatne medalje osvojile su Ema Juričić i Mateja Prevedan dok su brončani bili Ema Čorba, Lana Hrvoić i Ivan Juričić. Sudjelovali su još Niko Marović i Valerio Prevedan.

Drugi dio ekipe bio je 13.05.2017. na natjecanju u Zagrebu na 18. memorijalnom karate kupu Zagreb 2017. koji je okupio 403 natjecatelja iz 50 klubova Hrvatske

Na ovom natjecanju osvojili smo jednu srebrnu i dvije brončane medalje.
Jakob Đebro osvojio je srebrnu medalju dok su Lea Hrženjak i Patrik Zlatec osvojili brončane. S njima su još bili natjecatelji Domagoj Kesak i Sebastijan Mesarov.

Na natjecanju u Sisku i Austriji je sa natjecateljima bio glavni trener Luka Cestar i predsjednik Ivan Juričić dok je u Zagrebu ekipu vodila trenerica Anita Dergez.

Uprava kluba čestita svim natjecateljima na uspješnim rezultatima, a posebno nas veseli činjenica što u četvrtak 18.05.2017 naša dva člana Niko Marović i Ivan Juričić putuju kao članovi dječje karate reprezentacije Hrvatske na Balkansko prvenstvo za djecu koje će se održati u Turskoj u gradu Istanbulu.

Ovim putem pozivamo sve tvrtke, obrtnike i one koji to žele i mogu pomoći ovim našim članovima odlazak na Balkansko prvenstvo da mogu uplatiti donaciju na žiro račun kluba HR8823600001102289908s naznakom „Za Balkansko prvenstvo“.

 

 

Share on Facebook
comments

Nemate dozvolu za unos komentara.
Morate se prijaviti na stranice ili registrirati.
Za registraciju - u gornjem meniju, klik na "Registracija".
Nakon registracije na vrhu stranice, desno, klik na "Prijava".

Povijesno-kulturni sadržaj

Podravske širine

Župa svetog Jurja mučenika u Đurđevcu

 • Svete mise od 09.07.2017. - 16.07.2017. Nedjelja, 09. 07. 2017. – 14. NEDJELJA KROZ GODINU           10:00 – ŽUPNA; Marija i Đuro, Marija i Ivan Janči           10:00 – KRŠTENJE...
 • Glasnik župe svetog Jurja br. 201/17 Br. 201/17*09.07.2017.*14. NEDJELJA KROZ GODINU     „U ono vrijeme reče Isus: Slavim te, Oče, Gospodaru neba i zemlje, što si ovo sakrio od mudrih i umnih, a objavio malenima. Da,...
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Oglašavanje na portalu

Oglasavanje2013

Na stranicama je

Trenutno aktivnih Gostiju: 419 
 
Copyright © 2017 Đurđevac - Rooster.City. Sva prava pridržana.
Joomla! je Free Software objavljen pod GNU/GPL Licencom..